| 50cent50 a întrebat:

Hainele gen adidas,puma,nike, reebook... fabricate in Turcia sunt originale?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum sa fie originale? Daca erau Made in China erau originale(sic!)

Răspuns utilizator avertizat
| Ruxandra15 a răspuns:

Depinde. Exista magazine la noi care nu isi dau seama ca au haine de firma fabricate in Turcia si le dau pe nimic. Am un bolero fabricat in Turcia de la Morgan de toi pe care am dat 20 de lei si in Turcia am gasit la magazinele Morgan de toi cu 40 de euro deci de cele mai multe ori cele aduse in Romania sunt originale daca le ei de acolo s-ar putea sa nu fie totu-si uitate pe eticheta in mai multe magazine si daca scrie la fel inseamna ca sunt originale. Originale gasesti la Istanbul sigur mai greu in celelalte orase

| andre3aph a răspuns:

Nu