| LoveForShania a întrebat:

Hainele stramte sunt la moda sau cele putin mai largi?

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

E la moda ce-ti vine mai bine. Daca ti-as zice ca sunt la moda hainele stramte, iar acestea nu arata bine pe tine, le-ai purta? (sau invers) Eu prin "la moda" inteleg "ce-mi vine bine". happy

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu ce haina iti sta mai bine cu alea sa te imbraciwinking

| andreea_8479 a răspuns:

Mei nu trebuie sa te iei dupa moda... poade ai vazut sh u char sh pe strada 'dezastre ale modei' sa le spun asa
atunci cand ai o pereche de pantaloni stramti trebuie sa porti in sus un maiou, tricou, un top cv...mai larg...sh inverswinking

| vio a răspuns:

Pai daca esti slaba normal ca umbli cu haine strimte... iar daca esti plinuta...normal ca iti ascunzi sunculitele.hee hee

| Encore a răspuns:

Mda Skinny e la moda de fapt "emo" cum se zice la romani, in fine te imbraci cu ti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele stramte mereu o sa fie la modabig grin...sti de ce? pentru ca ochi vad inima se bucurahee hee Si in afara de asta pun formele unei fete in evidentawinking

| zeDruit a răspuns:

Cel mai bine ii sa porti ceva in care te simti tu bine, sa te reprezinte, sa fie comode si elegante. Eu as zice ca se poarta haine largi, din cate am observat eu pe la fetele din Cluj. Ceva sic si usor sa te aereze sa nu ajungi o minge de transpiratie pana la ABC. As zice ca nu mai merg hainele stramte, decat daca ai chiar un corp de atleta si atunci poate numa la sala.

| maryposa a răspuns:

Depinde ce iti place tie

| Alyna_8280 a răspuns:

Depinde care te prinde mai bine...nu conteaza cei la moda...ci ce te face pe tine sa te simti mai binebig grin