| tesss a întrebat:

Hallow TPU! Peste o luna am banchetul de sfârșit de clasa a 8a si nu stiu cum sa-mi fac parul.Ma puteti ajuta cu niste tutoriale?
P.S Banchetul il tinem la munte iar petrecerea e seara deci trebuie sa ma fac singura..sau poate ma ajuta prietenele...
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Pai incearca sa iti faci parul ondulat pentru ca acesta va da mereu bine sau incearca si cu niste suvite blonde.

| tesss explică (pentru ChrissD):

Mi.l fac la ocazii ondulat.Ideea cu suvitele e geniala.Vaaii ai funda laughing

| ChrissD a răspuns (pentru tesss):

Ma bucur ca te-am ajutat...si multa bafta la banchet pentru ca eu de abia il astept.

| tesss explică (pentru ChrissD):

Esti a 8a?

| ChrissD a răspuns (pentru tesss):

Da

| tesss explică (pentru ChrissD):

Succes la examen!winking

6 răspunsuri:
| ioanapopa1414 a răspuns:

Incearca sa te inspiri de aici, http://www.youtube.com/watch?v=I3E7LAXxOlE, pare foarte usor de facut. Multa bafta!