| rihanna7865 a întrebat:

Heee TPU am nevoie de voi URGENT! cum as putea scapa de petele rosii ramase de la cosuri? crying(

6 răspunsuri:
| RewerDivli a răspuns:

Exista alifiewinking

| claudica2703 a răspuns:

Exista in farmacii, in magazinele de cosmetice si la firme precum Avon seruri pentru depigmentare. aplici pe zona afectata si petele dispar, oricare ar fi cauza lor!

| h3r a răspuns:

Aștepți să se vindece...
Încearcă să te dai des cu o cremă regeneratoare(deci să n-aibă treabă cu coșurile, ci o cremă normală) ori cu cremă de gălbenele.

| lexy22 a răspuns:

Pai daca iesi pe afara sa te dai cu fond de ten. happy... in fiecare dimineata si seara sa te dai cu demachiant, si inainte sa te speli foarte bine cu apa si sapun(aceasta metodalitate este buna si daca mai ai cateva cosuri big grin ) sau pentru pete aplica pe un disc demachiant zeama de lamaie si intindeti pe fata....sau poti sa pui miere peste acele pete happy sper ca te-am ajutat cat de cat. happy

| Naяutσ a răspuns:

Numai sparge cosurile! Asteapta sa se usuce si vor cadea singure, poti folosi o creme BB, daca nu ai tenul prea uleios.

| Danciu821 a răspuns:

Du-te la farmacie pentru ca e un unguent special.Iti spun din propie experienta