| milckey16 a întrebat:

Heeei.In seara asta e balul liceelor si nu ma pot decide ce rochie sa imi iau.nu vreau sa fiu prea incarcata pentru ca sunt in clasa a opta si nu am de ce sa ies in evidenta, dar nici sa arat penibil...deci voi ce mi-ati recomanda, avand in vedere ca afara este frig? am cateva rochii:
-O rochie crem de matase mai scurta in fata si mai lunga in spate
-un maieu negru si o fusta tricotata albastru inchis
-o rochie albastra(nuanta de albastru e ca cea de pe drapelul Romaniei laughing)
-o rochie neagra subtire pana la genunchi cu un snur crem din piele sub bust
-O rochie neagra cu paiete in partea de sus si jos e stransa cu un elastic si vine putin gogosar
PS.La toate tinutele voi avea o pereche de pantofi cu toc negrii clasici si un jerseu negru sau imi puteti voi recomanda altceva

4 răspunsuri:
| CiocolataCalda a răspuns:

Alege intre primele 2 variante. Eu as prefera 1. Distractie placuta si nu uita sa ne spui cu ce te-ai imbracat pana la urma! laughing

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Ai putea eventual sa mai urmaresti niste sfaturi. iti recomand acesti site : http://rochii-ocazii.blogspot.ro

| LucyLiu a răspuns:

Rochia albastra pare o idee buna...depinde cat de lunga este...

| Lyanna a răspuns:

Avand in vedere ca si pantofii sunt negri si si jerseul e negru, eu as alege intre cea crem de matase si cea albastra.