| buburuza_9197 a întrebat:

In ce culoare mi-as putea vopsi unghiile daca o sa port un sacou negru, pantaloni negrii, pantofi negrii si un maieu albastru intens din matase cu volanase?

Răspuns Câştigător
| NoName8 a răspuns:

Poti alege aproape orice, eu am dat peste ceva f dragut:D http://www.youtube.com/cutepolish si iti sugerez sa nu iti faci unghiile in nicio culoare plictisitoare (negru, albastru, alb, french) pentru ca se prea potrivesc cu vestimentatia si o sa arate foarte plictisitor. Poti fi indrazneata sa pui un rosu simplu sau un roz foarte intens sau poti incerca niste modele din link-ul pe care ti l-am pus acolo. Te rog sa imi lasi un mesaj si sa imi spui cum ti le-ai facut. Spor! Si iti sugerez modelul Water Marble Nail Art unde poti sa iti alegi tu 3 culori:D. L-am incercat, e bestial:D

11 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Rosu. E o culoare intotdeauna la moda, plus ca ar merge super bine. Cu sacoul ar arata mega ok, pentru ca ar da putin spre casual.
Succes!
Numai bine!

| fustiteTUTU a răspuns:

Eu zic rosu. Sau nude, culoarea pielii sau o piersica ca aici:
http://softnailsro.blogspot.com/......orate.html

| bombonika18 a răspuns:

Albastre

| Annalina99 a răspuns:

Turcoaz sau fa-le french

| Sckipper a răspuns:

Rosu o sa iasa in evidenta, Albastru o sa mearga cu maieul(mai ales daca iti faci si ochii albastru sau iti pui un lantic albastru) sau negru dar nu cred ca o sa se vada frumos.

| Ciuuf a răspuns:

Tii le poti vopsi albastru...sau inceraca niste culori deschise

| wforweirdo a răspuns:

Albastru sau negru.

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

In negru.

| alexuta4you a răspuns:

Eu cred ca un french alb si un pic de model cu negru e ok.Frenchul se asorteaza cu orce

| isabe34 a răspuns:

Albastru

| MuresanTeodora a răspuns:

De ce nu iti faci un french, aceasta manichiura chiar nu are pretentii la vestimentatie.Crede-ma ca merge si cu ceva sport si cu pijamale si ce vrei tubig grin Sper sa iti fi fost de folos:-)