| Mariaaaavev a întrebat:

Heeei! Mi-am pus unghii cu gel in urma cu vreo 2 luni. N-am avut probleme pana acum. M-am lovit intr-o masa și Ma doare foarte tare unghia de la degetul mic. N-a căzut unghia cu gel..cu toate ca e dezlipita putin. Ideea este ca Ma doare tare happy Ma gândesc ca poate e de la faptul ca am lovit unghia. Voi ce credeți? Sa Ma îngrijorez?

Răspuns Câştigător
| FrUe a răspuns:

Asta nu este o problema mare dar de cele mai multe ori durerile astea trec intr.un timp mai lung
Dar nu iti face griji totul va fi bine

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Te duci sa ti d ai unghia jos si vezi mai concret care este starea si aplica un antibiotic.

| cezar003 a răspuns:

Mare-i imparatia domnului...stai linistita, nu vei pati nimic

| Laiyla a răspuns:

Nu prea cred ca e motiv de ingrijorare... de fiecare data cand mi-am pus unghii am reusit sa le lovesc, sau sa le rup pana in carne. Cand le loveam ma durea maxim o zi, o zi si ceva, apoi trecea. Mai devreme mi-am lovit si eu mana de usa laughing