| Ciobanu_Mary_1973 a întrebat:

HEEELP
Am vrut sa vad cum imi sta blonda si i-am spus unei prietene sa imi ia o vopsea semi-permanenta. Aceasta mi-a luat una permantenta insa eu nu am stiut. Ai mei cred la fel..si nu imi sta prea bine blonda.
Cum sa indepartez vopseaua?
Dau funda

3 răspunsuri:
| CautFilmHorror a răspuns:

Da poza ca poate nu e asa rau

| Dulcicaaa a răspuns:

Nu prea ai cum să o indepartezi! Decât să te duci la magazin si să cumperi culoarea ta care a fost naturală! Ori să il lași ani să crească...

| iCaramida a răspuns:

Am văzut recent în magazinul DM un produs ce îți îndepărtează vopseaua permanenta din par. Nu am încercat o deoarece nu am nevoie, dar costa în jur de 70 de lei. Dacă nu ai un magazin DM în oraș, sau pur și simplu dorești o alternativa mai ieftina te sfătuiesc sa îți cumperi o vopsea apropiata de culoarea ta naturala. Nu te vopsi de acum, mai așteaptă 2-3 săptămâni sa își revina puțin parul și apoi vopsește te. Sper ca ti am fost de ajutor