| wildstrawberry a întrebat:

Heeey! As avea o mare rugaminte pentru cei care stau in Bucuresti si frecventeaza des mall-urile (Sun Plaza,Baneasa,Af Palace ). Sunt din Constanta,si mi-am cumparat de curand de la magazinul PENTI dintr-un mall de aici,doar o singura piesa de la un costum de baie(pentru ca slipul nu mai era in stoc deloc),pe care il ador. Numai aici in Ct intr-un singur mall, si in Bucuresti in cele trei mall-uri, exista magazinul asta (e un magazin mai mult cu lenjerie intima si costume de baie).
Zilele acestea ajung prin Bucuresti, dar, doar in treacat si nu pot sta mult, de aceea nu-mi pot permite sa caut degeaba si sa nu gasesc.Rugamintea mea era sa-mi poata spuna cineva daca acolo gasesc ce-mi lipseste. Arata cam asa:
http://www.penti.com/urun/normal-bel/cathy-slip-bottom/2 5408
Daca ar fi cineva dispus, i-as multumi din toata inima! :) O zi faina!

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Te ajut eu cu placere lasa-mi mesaj pe TPU sau scriemi aici numele tau de facebook.

1 răspuns:
| mariaelenoiu a răspuns:

Lenjerie intima frumoasa gasesti si aici http://baby-doll.ro/lenjerie-intima Livreaza si in tara si merge super rapid