| Aleeexa_5786 a întrebat:

Heeey!
Aveti idee cum isi aranjeaza Miley Cyrus parul in poza asta? http://browse.deviantart.com/? cu=miley%20cyrus&order=9&offset=48#/d1xa3i8
>Multumesc!:D<
(cel mai rapid si bun rasp primeste FUNDAAAAAA!;)!)

13 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Buna alexxahappy
pai.
eu cred ca. sia ondulat parul la varfuri. si dupa. si-a impartit parul in 3 parti.
2 parti in fata si una in spate:d

si bretonul dat intr-o parte

| asdfghjklmnb a răspuns:

Cu bigudiuri cam asa de mari :

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:45&biw=1436&bih=612

sau asa:

http://www.youtube.com/watch?v=Fyv4pxwAz7Q&feature=related

| tpuu a răspuns:

Pai parerea mea. isi face bucle, si in spate sil tapeaza un pic. si iti pune bretonul intr-o parte.

| Annitu a răspuns:

îmi place.big grin

| LigiMe99 a răspuns:

Cu grija

| Noname_4934 a răspuns:

Iti pui bigudiuri la varfuri si la breton mai intorci sau intinzi cu placa

| Ollykaa a răspuns:

Cu chestie din asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0

Fier de ondulat par :D:D
Cred ac asa se numeste:D

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai ala daca nu ma insel e par naturalhappy. Adica nu se da cu minic asa e parul ei...cretbig grin.Daca nu e dat cu placa si cu foarte mult fixativhappy

Sper ca te-am ajutatlove struck

Fuunda?batting eyelashes

Bafta!love struck

| lovestoryofyou a răspuns:

E usor o data mi l-am facut si eu fix asa deci:
1.este anumea un aparat care iti face parul ondulat se numeste ondulator sau cu bigudiuri
2. si-a facut suvite maronii
3. si putin fixativ

pleasee fundita

| Соlorful a răspuns:

Pai...are suvite blonde si e usor ondulat...nu nici o coafura sofisticata happy :*

| NightQueen_3013 a răspuns:

Cu ondulatorulhappy

| xoxo_2988 a răspuns:

Pai.miley are stilistul ei special.si are extensii...parul ei e scurt.cred ca ori cu placa pune parul si il rasuceste cu placa.eu m-am facut asa la coafor si a fost aproape.dar eu am putin pai scurt parul.in fine.deci cum spuneam ori cu placa ori cu ondulatorul.si se da cu fixativ...

| cristian5552 a răspuns:

Miley cyrus sa dro