| Denisu_9851 a întrebat:

Heeey happy La ce pot asorta cizmele UGG? as dori cat mai multe imagini daca se poate [pentru scoala ar fi ideal... dar formate din camasa alba si pantaloni negri] si nu numai happy Astept propuneri happy!
Multumesc! [Fundita] big grin

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Gasesti aici multe combinatii: http://www.polyvore.com/cgi/search.sets?query=ugg

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! UGG-urile se asorteaza foarte bine cu rochitele din tricot. Sunt foarte la moda in acest sezon si in plus, sunt si foarte calduroase. De asemenea, pe langa pantaloni negri poti purta si blugi de culori mai inchise, astfel incat nici unul dintre profesori sa nu observe o diferenta prea mare. Totodata, poti purta si pantaloni scurti, accesorizati cu dresuri colorate. Daca vrei sa afli si care sunt ultimele tendinte vestimentare ale sezonului rece, acceseaza siteul: www.divahair.ro. Spor in toate sa ai!

| MrMmmiiikkkyyy a răspuns:

Cu un tricou-> rochita si cu colanti. sau cu blugi pana si un tricou smug. Esti din Ploiesti? Sau nu conteaza acest lucru. De unde imi pot lua si eu Ugg'uri? si Cam ce pret au :-ss Daca e mai mult de 200 de lei...laughing lasati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ugg-urile...sun in jur de 150 adica in bani vechi 1 mil 500winking