| l0ur33n a întrebat:

Heeey,TPU! Stiti cumva vreun site cu accesorii pentru par unde pot gasi,, chopsticks"(niste bete chinezesti de prins parul:http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Nu cred ca se gasesc in Romania, toatusi incearca la magazinele cu accesorii de par din orasul tau:*

| l0ur33n explică (pentru crissa20):

Am luat de la Meli-Melo din Bacau, le-am folosit, dar s-au rupt crying De-asta caut acum, s-ar putea sa nu mai aduca la magazin

| AikkoxD a răspuns (pentru l0ur33n):

Am văzut în Mall, dar erau cu model pe ele. Le găseşti la set de 4-5 bucăţi şi costă în jur de 15-20 lei. Dacă îmi amintesc bine.