| diana_8914 a întrebat:

Heei!:* Am nevoie de un mic ajutor! Caut culoare si firma potrivita pentru nuantator de par! Eu am parul saten ( da spre deschis dar nu prea estelaughing dar nu este nici inchis ) si ochii verzi-albastrui! As vrea ori un nuantator blond...dar care sa imi deschida mai mult parul, nu sa ma faca blonda ca puiullaughing sau un nuantator roscat, dar nu acela care da spre portocaliu, ci spre rosu!
Nu stiu care s-a potrivi mai bine! Ajutati-ma va rog! si btw., De la ce firma sa imi cumpar nuantatorul? :*
Thnx! Funda >:*big grin

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Pe un par saten, nu iti va iesi blond doar din nuantator. Trust me.

| xFakeSmilex a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de nuantatoare: ieftine si scumpe. Cele ieftine, sub 10 lei plicul tin cam 6-8 spalari, intr-adevar. Sunt si ele ok, pentru ocazii si nu numai. Cel mai bun pe care l-am folosit e de la L'Oreal, Casting Creme Gloss. Acesta e destul de scump, cam 26 lei cutia, dar sincer merita si ei zic ca tine pana la 28 de spalari.

| SimoSimona a răspuns:

Poti folosi o vopsea de la wellaton, este mai scumpa, dar mie mi se are ca este foarte buna. Si eu nu demult m-am vopsit blonda, dar eu eram saten inchis :D http://www.google.ro/......tp?/imgres Cu asta m-am faut eu si mi-ai iesit un blond superb :D Bafta!