| dianaeea a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am parul de culoare saten inchis si ochii verzi. As dori sa ma fac cu nuantator un blond spre saten. ce parere aveti? imi va iesi cu nuantator?

5 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Daa iese super si eu sunt tot ca tine si acum cateva zile m-am facut asa cum vrei u sa te faci si a iesit super multi au spus :X:X:X:X Baftawinking

| AndreeA_4571 a răspuns:

Este posibil sa nu iti iasa asa bine...sau chiar deloc. big grin
De obicei nuantaorul este folosit pentru a obtine nuante mai inchise ca cea naturala.winking

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu iti zic sa nu te complixi cu nuantuator sau vopsea de par, cred ca e o combinatie ff frumoasa, par saten si ochi verzi, cel mai bine e sa ai o tunsoare care te avantaseaza cel mai bine.

| DandD a răspuns:

Depinde si de parul`l tau, eu din bruneta am ajuns blonda cu o decolorare si apoi am aplikat vopseaua, apoi m-am facut din nau bruneta

Dar pararea mea e ca iti vine mai bine la ochii verzi culoare inchisa la par.happyMulti zic ca brunete cu ochi verzi si albastri sunt celee mai frumose.insa satenul inchis e la fel de avantajos ca brunetu:*

| Lovelyprism a răspuns:

Nu te nuanta. Este o prostie. Probabil ca daca o sa o faci vei folosii nuantatorul in plicul mov, care este foarte prost daca vrei ceva temporar pentru ca nu se mai duce. Eu eram blonda deschis(natural) m-am facut roscata si nu s-a mai dus nici cu semi-decolorare profesionala. Sfatul meubig grin