| macabrePenguin a întrebat:

Heei! Am şi eu o întrebare pentru cei care au folosit vopseaua fără amoniac Loncolor Trendy Colors. Este bună? Stiu ca depinde de tipul de par dar pe părul meu (saten mediu) ar ieşi frumos R5? Mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Mihaelarik a răspuns:

Da, si sora mea are parul saten mediu si a folosti vopseaua Loncolor Trendy Colors R5 si a iesit mult mai bine decar se astepta! Te sfatuiesc sa te vopsesti cu aceasta vopsea deoarece i-a hranit parul, nu mai are varfurile despicate si este foarte matasos de cand s-a vopsit happy!