| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Heei,ati scapat de celulita cu ajutorul aparatului Relax and Tone+crema anticelulitica? daca da, in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De celulita nu scapi, aia este tesut adipos printre celule tale sanatoase.
Toate aparatele si cremele nu fac decat sa schimbe imaginea testului la exterios, intr-una mai neteda, dar nimic nu vindeca celulita.

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Cam in 4 ani.
Secretul este sa faci in paralel cate 500 de genoflexiuni dimineata si seara, sa elimini din alimentatie carbohidratii si tot ce contine zahar.