| werwer a întrebat:

Heei. Putin ajutor va rooog, ..Sunt vopsita bruneta. Vreau sa imi iasa un saten ceva mai dschis sau un ciocolatiu. Daca imi iau un blond mendiu ce culoare imi iese?! Sau ce culoare ar prebui sa ma vopsesc pentru a imi iesi ceea ce doresc. Mersi anticipat si FUNDA+ VOT!

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Nu.nu iti v prinde nimic pe un brunet fara o vopsea blond foarte deschis, spre alb.
daca iei blond mediu nu se va vedea nicio diferenta pentru ca acei pigmenti nu au puterea de ai acoperi pe cei negrii.

| diavolitadulce a răspuns:

Decolorand iar apoi culoarea dorita, dar ai grija. nu orice decolorant e bun. risti sa iti arzi parul

| Mihai_Alin_1997 a răspuns:

Daca vrei sa fii bruneta spre saten spala-te pe cap o zi da si una nu.(se mai deschide culoarea parului.

| LoveMeX a răspuns:

Pai mai intai ia-ti decolorant de par si culoarea iti va reveni la normal
Dupa aceea poti sa iti vopsesti parul in ce culoare vrei