| werwer a întrebat:

Hei happy Ma ajutati putin?!happy Sunt vopsita bruneta. Daca ma vopsesc cu un BLOND GRI, ce culoare va iesi? happy Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

O să iasă un brunet mai "spălăcit", foarte urât. Cam greu se prind nuanţele deschise pe brunet, singura soluţie e decolorarea şi apoi vopsirea în nuanţa dorită.

| Bondarel99 a răspuns:

Mai rau iti strici parul dar se va deschide cu 1-2 tonuri daca iti iei cea mai deschisa vopsea din gama(cum ar fi palette A10).

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nicio culoare! brunetul trebuie decolorat pentru a se vedea o nuanta de blond dupa vopsire! decolorarea arde parul destul de mult, asa ca ai grija ce alegi!

| CEstLaVie a răspuns:

Cumapara pudra de decolorare a parului(dupa decolorare parul va fi blond) te decolorezi si dupa aia te vopsesti

| alessia1985 a răspuns:

Din cate stiu eu, daca esti vopsita bruneta nu prea prinde nicio culoare, poate doar daca iti faci decapaj. e mai greu...tre sa te adresezi unui specialist, zic eu!