| Elle20ro a întrebat:

Heeii fetele de pe TPU
Vreau sa va pun o intrebare
Mi-am luat blugi cu talie inalta si sunt foarte stramti, iar cand ma inchei la nasturi ma strang de burta si azi am stat cu ei aproape 7 ore ( la scoala ) si cand am venit acasa si m-am schimbat am vazut ca am niste dungi pe burta si m-a dor muschii burtii. Se intampla ceva daca o sa ii mai port? Poate sa-mi afecteze in vreun fel corpul?
Help.
Dau funda.
Doar fetele sa raspunda care au si ele si sunt sigure pe ceea ce spun, please sad Mie frica sa nu patesc ceva crying

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Ti-ai luat blugi cu un numar mai mic, de aceea te si stang, pielea ta sufera ( o sufoca) de aceea te si doare.
Ceva grav nu o sa patesti, doar ca pielea ta are de suferit si este incomod, nu vad de ce te-ai chinui sa porti acei blugi.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu o sa patesti nimic. Doar o sa te simti incomod, nu trebuia sa-i iei atat de stramti. Iar daca vei face vreo miscare gresita, probabil vor crapa pe tine, si nu cred ca vrei sa fii fata de care va rade toata clasa...