| BeckaMikk a întrebat:

As dori sa intreb ce fel de botine ar merge pentru niste blugi stramti, albastrii deschis si o bluza alba cu dungi rosii? Help mee! :Xlaughing

4 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai potrivite ar fi botinele de culoare neagra. S-ar potrivi bine. Sper ca te-am jautat. Funda?

| ealextpu a răspuns:

Uite aici cateva modele: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine

Cred ca s-ar potrivi botine de culoare: albastra, bej, negre sau rosii. Depinde si ce model iti place.