| ineeedYOUthemost a întrebat:

Heeiii! Am o placa de par Surker si am incercat o multime de metode de facut bucle de pe youtube si nu mi-a iesit. Le-am intrebat si pe prietenele mele cum is fac bucle cu placa, dar nici metodele lor nu merg. M-am gandit ca nu e buna placa, si am imprumutat una de la o prietena si nici cu aia nu a mers. Nu stiu ce sa fac, eu am parul lung si un pic despicat la varfuri, dar nu cred ca are legatura cu asta ..Probabil imi trebuie ondulator, dar nu stiu ....Ma puteti ajuta? FUNDA ✌

1 răspuns:
| madalinfindrihan a răspuns:

Pai daca ai parul drept de mica o sa fie greu sa faci bucle trebuie sa incerci dem ulte ori si o sa iti iasa. Zi buna!