| Mihriban a întrebat:

Heeiii happy Stiti cumva de unde pot comanda genti de scoala [tip postas] dar nu foarte elegante,si nici prea sport laughing)) Sau nu vreau acele genti foarte patrate de parca ar fi cutie nu geanta big grin Sincera sa fie alea nu-mi plac mai deloc. Vreau ceva "asezat" daca pot zice asa,si nu foarte lat,dar incapatoare laughing
Stiu ca vreau multe,si nu stiu daca se gaseste tocmai ce vreau eu,dar macar am incercat si la voi big grin
Deci daca stiti vreun site, va rog sa-mi dati link-ul. P.S. : Sa fie in romana.
Fundaaa! :* Multumesc.

2 răspunsuri:
| BiancaaaO a răspuns:

Daca ai reprezentant oriflame si daca iti place. e la pagina 90
http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201311