| Iwanttodie a întrebat:

Trec clasa a 9a si as vrea sa-mi iau anul acesta ghiozdan. In clasa 8-a am avut 3 genti: o geanta gen postas "hello kitty" neagra, de piele, o geanta pe umar camp rock si un ghiozdan mov de la metro(mi l-am lat la sfarsit de an pentru ca ma durea spatele de la gentile astea-ambele de rahat). As vrea sa-mi iau anul acesta ghiozdan, dar as vrea sa-mi dati cateva exemple, care sa tina mult(eu duc si enciclopedii la scoala, deci big grin), sa fii pentru adolescente, nu vreau adidas, puma sau nike, adica sa nu ffie sport. Funda happy

3 răspunsuri:
| Iwanttodie explică:

Ooops, am facut cateva greseli. asta pentru ca scriu "pe fuga" big grin

| Madeline15 a răspuns:

Buna. Eu cred ca ghiozdanele eastpak sunt cele mai bune! Am unul de cam 4 ani si zici ca e nou. Nu stiu daca se gasesc in Romania, dar vezi daca le poti lua de pe net, sau daca nu le gasesti in Italia. Sau ai putea sa te duci prin mall, sunt sigura ca gasesti si acolo ceva dragut. thinking

| Iwanttodie explică (pentru Madeline15):

In mall costa o avere big grin... pot sa gasesc exact aceleasi lucruri si prin alte magazine mai ieftine, gen elat, lumea copiilor...