| Selena54 a întrebat:

Heey...As vrea sa va intreb care dintre cele 2 placi de par o considerati mai buna si de ce?

Singer pearl ceramic
http://www.kojacena.com/images/products/14345/1.jpg

sau

HM 3014 Hair Majesty
http://www.euro-mag.ro/prodImgs/3304-2.jpg

Singer pearl ceramic are temperatura reglabila dar numai din acest motiv sa fie mai buna? Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Daca are temperatura reglabila nu e musai mai buna eu una as zice ca HM 3014 hair majesti e pentru ca are si functie de ondulator dar nu stiu cat de bine "modifica" parul. Dar daca stii ca ai parul sensibil ar trebui singel pearl pentru a regla cat crezi.

Răspuns utilizator avertizat
| together4ever a răspuns:

Placa mea tot are temperatura reglabila si sint foarte multumita...desi cea dea doua placa are si functie de ondulator.sincer n-am idee care e mai potrivita

| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Euro-mag cred ca e mai buna... pentru ca are temperatura reglabila nu inseamna ca e mai buna decat daca sti u cand trebuie si ce temperatura trebuie deci eu cred ca a 2-a e...bafta

| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Euro-mag cred ca e mai buna... pentru ca are temperatura reglabila nu inseamna ca e mai buna decat daca sti u cand trebuie si ce temperatura trebuie deci eu cred ca a 2-a e mai buna...bafta

| Adelaida_3930 a răspuns:

Eu zic ca ar merita sa cumperi Singer pearl ceramic!