| karavakia a întrebat:

Heey! ce parere aveti despre unghiile cu gel?batting eyelashesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| tpurotpuro a răspuns:

Imi plac foarte mult. Dau un aer sexy. Dar fii atenta, ca daca ai unghiile lungi, taieti-le pana la o marime medie, asa, ca altfel arata urat.Pastreaza si oja mai mult, arata bine.Deci te sfatuiesc, chiar ai avea multe avantaje. Pupici :*
Funda?

9 răspunsuri:
| G a răspuns:

Sunt ok, atata timp cat nu sunt prea lungi si nu arata pitzi.

| madaa a răspuns:

Am o parere destul de buna deoarece mie nu mia pilit din unghie si dupa c emi le-am dat jos nu miau fost moi la fel ca si foaia.Mai demult a mers la o doamna care mia pilit dun unghie si dupa ce mi le-am dat jos erau foarte moi subtiri si ma dureau dar dupa c emiai crescut nu am mai avut nici o treaba

| pretzel a răspuns:

Nu sunt cea mai buna alegere!crying

| R_9329 a răspuns:

De vrajitoare laughing.

| TeenageGirl a răspuns:

Tin Mult si dau si un aspect placuthappy. Arata fain pe unghiile cu manichiura frantuzeacasa.
In plus, gelul pastreaza oja un timp indelungat pe unghii.

Ps:Fundita?batting eyelashes

| Ciprian a răspuns:

Naspa...

| Naspa6969 a răspuns:

Pai nu prea arata bine asa ca...iti sugerez altceva. fundita?

| Gabitza a răspuns:

Parerea mea este ca sunt si nu ok! Sunt ok pentru ca dupa maini respectiv ungii, se observa feminitatea! Deci, arata frumos, atata timp cat nu sunt foarte lungi. Iar pe de alta parte, nu sunt de acord, deoarece acel gel iti strica unghia.
Sunt frumoase aceste unghii, doar ca iti afecteaza adevaratele unghii.
happy

| Issa_8382 a răspuns:

Sunt foarte ok. Eu am de ceva vreme si nu m-au deranjat incahappy Trebuie sa apelezi la cineva cu experienta sa nu iti cada si sa ti le puna bine, si totul e okhappy