| Yamx a întrebat:

Ce parere aveti despre unghiile false? happy

14 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu nu prea folosesc asa ceva, adica inainte mai obisnuiam si eu sa imi pun, pana cand am inceput sa am grija de unghiile mele, care acum pot sa ma laud ca uneori imi ies mai bine decat alea falsebatting eyelashes
Imi plac unghiile false cand le vad la unele fete, bineinteles care nu exagereaza cu ele, insa, pe manutele mele nu le-as mai pune! De ce sa folosesc asa ceva cand pot sa am unghiile mele asa? Si de ce sa ne stricam unghiile folosind asa ceva?

| Himera a răspuns:

Sunt accesorii de prost gust.

| Metamorphose a răspuns:

Efectiv, sunt o porcărie.(parerea mea) Mi se pare ca doar pitzipoancele si alta clasa de fete la care nu ar fi. bine sa le pronunt categoria in care se afla folosesc porcarii de genul ăsta. Oricum, cum părerea mea nu prea conteaza :X have a nice day! (cat a mai ramas din ea:*)

| khristineee a răspuns:

Am inteles ca strica si unghiastraight face o exfoliaza dupa ce le dai jos

| Kataloasa a răspuns:

Sunt frumoase, dar eu mi-am distrus unghiile naturale din cauza super-glue`lui. Iar cand spun ca le-am distrus spun ca mi se exfoliaza si se rup imediat...sad
Asa ca te sfatuiesc sa te mai gandesti in privinta unghiilor falsewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac.
Cu conditia sa nu fie foarte late spre terminarea lor si sa nu fie exagrat de lungi. Si fara sclipici, bliz-blizuri si alte chestii din astea ieftine.

| Cσcσ a răspuns:

Mai eu cred ca sunt dragute uneori dar mai bine sa incercam sa le avem pe ale noastre.Nu ar trebui sa fim fakewinking

| Yamx explică:

3/4 din colegele mele au asa ceva.Mie mi se par niste porcarii pitiponcesti si ma bucur ca nu sunt singura care crede asta.hee hee

| PufarinaXD a răspuns:

Abia daca pot sta cu ele si in plus, sunt frumoase cele simple, cat mai naturale, nu gheare de pitipoanca :p

| meriuss a răspuns:

Caracterizeaza persoana ce le poarta. femeia falsa

| AnneIsHere a răspuns:

Lol,asa intrebare? Pai, sunt frumoase dar ti-e foarte greu sa faci anumite chestii adica sa dezlegi snururi. uneori si sa umblii cu telefonul touch, cel mai bine este sa ai unghii naturale happy

| rozbombon a răspuns:

Depinde unde le porti, cu ce ocaziebatting eyelashes.
Parerea mea este ca sunt de prost gust, naspa:-s. Daca tot vrei unghi lungi poti incerca cele cu gel sunt misto si eu am avut dar nici acelea nu sunt foarte indicare.Dar daca gasesti pe cineva care indradevar se pricepe atunci totul este okwinking.O sa vezi ca dupa o perioada o sa te saturi de elebatting eyelashes:*. Succes
Funda?smug

| kenzydanna a răspuns:

Unghiile false sunt cel mai bine folosite la ocazii speciale, nu si in viata de zi cu zi)

| Biaancaaa a răspuns:

Nu imi plac.Mai bune sunt cele adevarate nu cele de plastic.