| Sindy02Marty a întrebat:

Heey! Se apropie Halloween-ul.happy Doamna diriginta ne-a rugat sa ne costumam in ce vrem.Eu m-am gandit sa ma costumez in vrajitoare, dar nu stiu sigur...As vrea sa-mi spuneti 5 idei de costume, acestea fiind foarte inspaimantatoare!!!!!!

Funda!!!!!

Răspuns Câştigător
| DelyaMaryaa a răspuns:

Poti fi o vampirita plina de sange, un zombi.

4 răspunsuri:
| Chøço a răspuns:

1. Vampirita sexy
2. Pisicuta dragalasa
3. Un personaj dintr-un film horror/animatie sau altceva
4. Zombi
5. Fantoma sau moartea.

Funda?

| violetamariapwp a răspuns:

Poti sa te costumezi in : vampir, zombi, fantoma, un spiridus, catgirl, schelet si multe altele.

| VisCoL a răspuns:

Regina mortii(o haina asemanatoare cu cea a statuii libertatii dar sa fii machiata strident cu negru si alb cu asta o cunostiinta a castigat un concurs in Anglia)

| Williams_Mihaella_1999 a răspuns:

Mireasa plina de singe care si-a ucis sotulbig grinmie de exemplu mi-a placut