| Icsulets a întrebat:

Heey^^ stie candva unde gasesc in Constanta ochelari wayfarer? lu lentile transparente plsbig grin:X mz mult:X
fundaaah`

2 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

La mall sunt foarte scumpi. Acolo sunt magazine cu un renume destul de mare si nu vei gasi replici ci doar modele originale care trec de un milion sau mai mult.
Iti poti comanda de pe internet de pe okazii.ro / ochelari-de-soare.com

| eternity_7621 a răspuns:

La city parca mall si e la parter... sper sa gasesti acolo happy