| euu0 a întrebat:

Heibatting eyelashes acusi merg la o nunta si nu stiu cum sa ma fac la par straight face am parul' rar si firul subtire sad si nici nu-i lung tare ..pana deasupra sanilor..help me cu un sfat, cu o coafura ceva..ms dau funfoooihee hee

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Distracție plăcută!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Ti-as sugera sa mergi la coafor pentru nunta. happy

Eu pentru volum aplic spuma pe radacina parului si il usuc cu peria si uscatorul. La varfuri aplic produs pentru placa si il intind doar acolo ca sa ramana volum la radacini.
Daca intinzi tot parul cu placa ii ia din volum. Coafuri interesante nici eu nu stiu, pentru nunti merg la coafor.

| MonnicaM a răspuns:

Cauta pe Youtube: Cinthia Truong sau Sara Sabate.Sunt foarte pricepute cand vine vorba de coafuriwinking

| zone3 a răspuns:

Si eu tot asa il am. Cand am de mers undeva mai special il tapez cu placa si asa arata mult mult mai des, si imi ramane asa si vreo 2 zile daca nu ma spal pe cap, sau mergi la coafor unde sigurat o sa-ti faca ceva frumos. ai putea sa incerci cu niste extensii thinking sa-ti cumperi gata ondulate, si sa mergi la coafor sa ti le puna si sati onduleze si putin din parul tau. :* Funda? happy

| pWd a răspuns:

La ora 01:00 mergi tu la nunta laughing Doamne ferestelaughing Va violeaza aia rolling on the floor Du-te la un coafor sau un frizer tot aia e tongue

| euu0 explică (pentru pWd):

Nu m-am referit ca in noaptea asta..trebuia sa te abtii si sa nu fii ironic/a happy