| anitha a întrebat:

Hei alltongue Peste 3 zile este ziua mea:X Cu ce ma pot imbracalaughing ceva mai elegant rochita, fusta tricou ceva. vreau la scoala sa ma imbrac, ce pantofi? Cum sa-mi fac parul:X? Accesorii:$? Va rog ajutati`maa :*

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

In primul rand la multi ani!happy Eu ti-as recomanda sa nu te imbraci in ceva super elengant ca sa te poti distra cat mai bine cu prietenii de ziua ta!happy Eu, si cam nimeni de pe TPU nu te cunoaste, ca sa iti recomande ceva, eu ti-as recomanda sa te imbraci in ceva in care sa fii tu, sa te reprezinte, nu fii alta in ziua in care esti sarbatorita tuwinkingPoarta ceva ce te reprezinta si fii tu, dar simtindu-te mai matura si mai fericita cu noua varsta, la multi ani inca odata si sa ai parte de cea mai tare zi!winking