| Loredana_7081 a întrebat:

Care placa este mai buna si nu doterioreaza atat de tare parul?thinking
Rowenta respect sau Remington cu aburi?batting eyelashes
Multumesc anticipat. :* >big grin

2 răspunsuri:
| Be12345 a răspuns:

Rowenta respect;)poti regla temperatura;) ca sa nu iti arzi parul.
azi mi-am inaugurat blogul.in fiecare zi v`oi scrie cate cv, must have this season.coafuri noi, noile tendinte, and make -up.http://adyna-love-make-up.blogspot.com/ te poti inscrie cu GFC.Voi avea si giveaway la 100 followers.

| Michael54654654 a răspuns:

Remington fiindca aburi iti intind, datorita faptului ca scoate aburi iti intinde mai bine parul.