| Riah a întrebat:

Hei! Am o mica problema...placa mea de par scoate un zgomot destul de incet in timp ce o folosesc. este stricata?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-ai bagat tu in seama de la inceput. laughing Si a mea si a colegelor face asa. happy

| jaqen a răspuns:

Asculta mai atent, incearca sa iti spuna ceva! (numa' ai grija sa nu te arzi)

Lasand gluma la o parte, banuiesc ca inainte nu facea zgomotul respectiv, nu? In cazul asta, probabil e ceva pe acolo ce nu mai functioneaza chiar ca la inceput, dar, daca merge normal, nu ai de ce sa iti faci griji. Oricat de buna ar fi ea, probabil tot se va strica mai devreme sau mai tarziu, in functie de cat de veche e. Pana atunci, foloseste-o cu increderewinking

Iar daca e noua, zgomotul pe care il auzi este ceva normal, si a mea are un sunet specific.