| Piitiic_Nicoo_1997 a întrebat:

Hei! Am o problema, m-am bronzat pe fata si acum ma cojesc. M-am cojit in frunte si se vede ff mult diferenta. ce pot face? sa stau din nou la soare sa ma bronzez si acolo?

Răspuns Câştigător
| Luminou a răspuns:

Da-te cu niste crema de fata, si apoi, cand iesi afara, da-te cu crema de soare.Nici nu se va mai observa, si eu am patit!
Sper ca am fost de ajutor big grin!

| Piitiic_Nicoo_1997 explică (pentru Luminou):

Acum ma cojesc pe spate si se vede ff urat, s-a cojit pe umeri si ff putin mai jos, dar se vede groaznic. ce pot face sa indepartez si pielea cealalta pentru a ma bronza uniform?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te poti da cu ulei de masline pe locul respectiv, nu ai ce face altceva.
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Eu zic sa astepti sa ti se decojeasca toata fata si dupa sa stai iarasi la soare. acolo unde s-a dus bronzul poti sa te dai cu fond de ten ca sa nu se vada difernta de culoare

| MonnicaM a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, doar sa astepti sa se cojeasca tot.da-te cu creme sau cu ulei de maslinewinking

| euana05 a răspuns:

Doamne feri' sa faci asa ceva! Du-te la farmacie sau ceva supermarket si cumpara-ti o lotiune "dupa plaja". Fundita?

| Piitiic_Nicoo_1997 explică:

Acum ma cojesc si pe spate, dar n tot spatele, doar umerii... ce crema pot folosii ca sa ma cojesc pe tot spatele?