| TheL21 a întrebat:

Hei! Am parul cam până la talie, ondulat si as vrea o tunsoare.
Credeți ca o tunsoare V e potrivită?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Am un sfat sa-ti dau din propria experinta dar si din ce am vazut pe forum: toate am regretat dupa ce am taiat parul!
Nu-ti taia parul lung si frumos, ca-i rar si unicat... reprezentand feminitate, delicatete, sensibilitate.

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu tăia parul mergi la nutriționist si dermatolog
Sa te ajute sa il repari cat mai natural.

| Sophieka a răspuns:

Depinde de forma fetei si de forma corpului tau. Eu as prefera sa cer sfatul coafezei.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Conteaza forma capului, pune un actor aici care seamana cu tine

| TheL21 explică (pentru HUAWEHUAWE):

Forma capului este rotunda!