| anonim_4396 a întrebat:

Hei! happy am parul saten deschis si este mediu, cam pana la dunga de la sutien happy si as vrea sa imi fac varfurile brunete big grin ce ziceti? ar arata ok sau sa o las balta? laughing Fundita:*!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca ar merge asa culoare inchisa, ori las-o balta ori fa le mai deschise, eventual un ciocolatiu

| Kasia a răspuns:

Nu stiu daca ar arata tocmai ok.cred ca vrei ceva ombre dar ideea e ca la varfuri sa fie mai deschis parul decat la radacina.deci...eu votez"nu" insa daca tie iti place vopseste-te.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Cu mov ar arata mai bine :*

| Issa20sb a răspuns:

Nuuu happy nu brunet tongue ai putea incerca unsaten mai deschis happy cum are Antonia ar fi superb:*

| Savin_Alexandra_1998 a răspuns:

Nuuuuuuuuu nu cred c-ar merge