| Esmee a întrebat:

Hei! Am si eu niste intrebari... ce culori se poarta vara asta? si.mai ales ce stil de imbracaminte? P. S nu-s innebunita dupa moda... dar asa ca fapt divers.
Funda pentru primul raspuns cat de cat complethappy. multumesc, anticipat!

2 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Pai sa incepem asa. se poarta tricouri(mai putin) si maieru(in general), culorile ar putea fi urmatoarele: mov, galben, alb, albastru deschis, (mai putin) rosu si roz. se mai poarta blugii de culoare: mov, negru, si albastru foarte deschis (nu albastru spre alb). incaltimintea ar putea fii: orice tenisi care se asorteaza cu imbracamintea. culoare de baza in general este movul. acum depinde, ca nu pot sa te trimit la nunta cuiva in tenisi tongue si sa stau sa iti spun toate stilurile de imbracaminte mi-ar lua ceva timp si nici nu le stiu chiar pe toate cum se poarta vara aceasta fiecare stil in parte. big grin sper ca te-am ajutat. fundita?hee hee

| Valeria_7567 a răspuns:

Http://fashionstar-v.blogspot.com/
Totul despre culori si accesorii!