| Arianna$ a întrebat:

Bunaaa!
In legatura cu moda... ce culori se poarta vara asta? Cel mai bun raspuns primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Mov nu
Se poarta in special albastru de caraibe.:x [[ sau turcoazul ]]

http://www.avantaje.ro/......0_170_.jpg

Se mai poarta si fuchsia

http://site.flowergirlus.com/Bridesmaid/ls3851/promdress_ls3851fc_l.jpg

Funditsssa pls pls pls;;) :*?!

20 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

galben in primul rind, vara asta se poarta culuri combinate:galben cu negru, sau alb, ca de obicei rosu nu iese din moda niciodata, dar in deosebi, imbraca ce vrei dupa dispozitie si gust, simplu, mai putine culori

| overdose90 a răspuns:

Din ce am mai citit se poarta mult turcoazul, si alte culori deschise, ca portocaliu, galben, coraiwinking

| Parisblue a răspuns:

Buna! pai din cate stiu eu, se poarta nuantele de albastru.[stilul marinaresc], galbenul.comb de galben cu negru si. in special culorile vii!(verde, alb...)

| Cleona a răspuns:

Turcoazul, movul, verdele si galbenul.

Pa, pa!

| Deeeia a răspuns:

Http://octaviancoifan.blogspot.com/......ri.html... tot ce iti trebuie ai aici... :* fundita?

| T a răspuns:

Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Buna!
Specialistii in moda au declarat turcoazul ca fiind:X culoarea anului!
Sper sa te ajute!

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Mdaaa... aproape totsi au luat de pe net rasp si in nici un caz nu se poarta movulll... turcoazul se poarta/orqum daca nu ti place culoare poti combina cu culori calde, tipatoare, vesele.ai grija nu te imbraka cu negru, atrage soarele si o sa ti fie cald rau, funda? cred ca eu am avutr cel mai original rasptonguekiss

| sy46 a răspuns:

Se poarta neoanele.(culorile tari)

http://www.neon-lighting.com/images/neonColor.jpg

| Kitty a răspuns:

Portocaliul.

| yo4ever a răspuns:

Se poarta albastru, Bleu deschis, Verde neon si alb... fundita?happy;happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta cel mai mult albastrul inchis si albul (precum marinari)

| alexa_4370 a răspuns:

Din cate stiu thinking albastrul si movul big grin funda?

| Ciuƒix a răspuns:

Stiu ca nu se mai poarta mov.

| Myu a răspuns:

Se poarta albastrul, pastelurile vesele (galbenul pal, violet, roz, corai,) si culorile pasionale ( Rosu -inchis, rosu- aprins si mai ales rosul-portocaliu ) happy

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Buna! Culorile care se poarta sunt galben, albastru, alb.

| AnDa_9883 a răspuns:

Galben in primul rind, vara asta se poarta culori combinate:galben cu negru, sau alb, ca de obicei rosu nu iese din moda niciodata, dar in deosebire, imbraca ce vrei dupa dispozitie si gust, simplu, mai putine culori si nu trebuie sa rezulte:mi-i frig de ma..., daca-i moda ce sa fac!

| PerfectDefect a răspuns:

Culori deschise. :d
Vara aceasta se poarta haine in stil hippie.
Gen fusta pana la glezne si tricouri/maieuri din in sau material subtire cu model floral sau dantela.

| lorena_lorenita a răspuns:

Albastru si alb

| Deea007 a răspuns:

Culori tipatoare.big grin