| bella98 a întrebat:

Hei!
Anul acesta vreau sa particip la Miss Boboc dar nu imi plac picioarele mele si vreau sa slabesc!
Fac sala (aproape zilnic) si am inceput sa mananc mai multe legume/fructe. Imi mai puteti da sfaturi?
Multumesc anticipiat.

3 răspunsuri:
| simpleMAN18 a răspuns:

Hey!

Este posibil sa nu fie chiar asa cum spui tu, poate ti-se pare numai tie, ti-au mai spus si alte pers. ca ai picioare urate?
Iar in legatura cu mersul la sala, felicitari.Este foarte bine sa faci sport, insa ai grija sa nu devina o obsesie sa slabesti.

La bal se tine cont de atitudine, prestanta, stai linistita nu o sa fie un impediment "problema ta cu picioarele".

| adryanna a răspuns:

2 lingurite de otet de mere diluat cu 8 lingurite de apa de 3 ori pe zi

| AlexandraIoana01 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa renunti la grasimi, de exemplu sa nu mai mananci oua, iar branza trebuie inlaturata. eu am inceput o zura de slabire, deoarece am aceeasi problema ca tine si fac sport, iar de mancat mananc doar un iaurt un mar si niste miezuri de nuca pe zi. Asta chiar v-a functiona.winking mult succes! sper sa castigi miss. happy