| Alexandra18000000 a întrebat:

Merită sa particip la miss boboc?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Este o experiență unică, de ce nu?
Nu trebuie să mergi pe premiza de câștig, chiar dacă nu câștigi tu, te alegi cu clipele frumoase.
Și asta doar dacă îți dorești să participi.
Dacă nu vrei, nu te forța.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai o poza la profil, de unde crezi ca putem sti?

| dullcat a răspuns:

Daca in general esti o persoana mai extrovertita, iti place sa fii in centrul atentiei, sa socializezi etc., atunci da, merita.

| Hyperion7 a răspuns:

Doar dacă ești extrovertita, dar trebuie sa fii atenta la un lucru.
Și anume că în ziua respectivă s-ar putea sa nu meargă ca pe roate treaba și să te trezești în ipostaza de clovn al liceului happy
A pățit un coleg de-al meu asta, tot liceul toți care îl vedeau șosetuță îl strigaulaughing

| VoidEternal a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar tu singura poti sa decizi daca ar merita sau nu, dar trebuie sa iei in calcul anumite aspecte.

In primul rand ca sa participi la Balul Bobocilor in calitate de Miss Boboc trebuie sa iei in calcul anumite amanunte :

- trebuie sa fii o persoana cat de cat extroverta si care clar nu sufera de anxietate sociala, din contra se simte foarte comod si... chiar "natural" in contexte sociale si are mereu cuvintele la ea - in ceea ce priveste aceste contexte sociale! Asfel spus nu se pierde usor in fata unei multimi!

- o persoana inteligenta cu un simt al umorului dezvoltat

- stii cat de cat sa dansezi

- iti place circul happy - ma refer la o audienta care iti va comenta prestatia pozitiv sau... nu prea, adica daca poti face fata atat aplauzelor cat si posibilelor critici - atunci da, esti omul potrivit la locul potrivit! happy

https://youtu.be/lVhJ_A8XUgc?feature=shared

Un feeling de genul sa simpti ca te cuprinde atunci cand urci pe scenawinking
happy

In plus, trebuie sa te gandesti ca chiar daca nu castigi, castigul consta mai ales in clipele frumoase care vor ramane o amintire cu adevarat unica si frumoasa in viata ta!

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Daca esti frumoasa, atunci da!