| Adela11 a întrebat:

Hei! Aș avea o mică curiozitate. Şampoanele Apivita sunt bune? Ați încercat până acum? Dacă da, îmi puteți da o părere și dacă sunt bune pentru fete cam de 13-14 ani? Mulțumesc!♥

6 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Am folosit câteva luni cumpărate de la Sensiblu pentru parul gras (am probleme de când mă știu), dar nu m-am ajutat cu mare lucru, nici rău nu a făcut. Încă am problema asta. In schimb, am folosit Bioderma și mi-a stricat și mai tare scalpul, s-a us îngrozitor de repede (de pe o zi pe alta). Așa că poate depinde de la persoana la persoana.

| WhiteLife a răspuns (pentru alina2k18):

Nu. Pe tine te-a ajutat?

| Adela11 explică (pentru alina2k18):

Nu, e prima oara cand aud de el. Ai putea sa-mi spui o parere daca l-ai folosit pana acum? M-ar ajuta foarte mult. happy

| Adela11 explică (pentru alina2k18):

Nu, nu am mai auzit de el. Ai putea să-mi dai o parere dacă l-ai folosit până acum. M-ar ajuta foarte mult. happy

| alina2k18 a răspuns (pentru Adela11):

Da, parul se mentine fresh mai mult timp, ai grija sa clatesti f bine, si lasa si spuma mai mult pe scalp mai ales la a doua samponare care se face pentru curatare [ la prima doar degresezi avand scalpul f gras].
Eu din pacate nu il pot folosi la fiecare spalare pentru ca am firul de par f gros si aspru - asa e el- si mi-l usuca si mai tare pe lumgime...
Daca tu ai firul normal si il dai cu 2 stropi de serum/ulei de par si il faci matasos nu o sa ai problema asta.