| alexandramoinea a întrebat:

Hei!
As putea folosi o carioca neagra cu varf subtire in loc de eyeliner? Sau ce as putea folosi de prin casa ca eyeliner?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tuș, cerneală neagră, marker permanent. Succes

| dragodana a răspuns:

Salut!
Chiar nu ai 5 lei sa-ti iei unul din oras? Cateodata, un produs ieftin este chiar mai bun decat unul scump.
Pe bune? Carioca? Si cum o indepartezi de pe pielea fina a pleoapelor?

| Asuganni a răspuns:

În loc de asa ceva de ce nu iti cumperi un Eyeliner, un tuș de ochi. L-am luat ieftin de la 4, 6 sau 8 lei chiar dacă nu este calitate happy
Poti lua de la magazine chinezești au ieftine, în orice oraș se găsește câte un magazin chinezesc. Până iti cumperi unul de calitate poti folosi unul din acesta..Eu am luat unul stil carioca cam 20 sau 30 de lei de la Oriflame.