| stefania96 a întrebat:

HeihappyAs vrea sa imi cumpar o placa de par noua..si sunt doua dn care nu stiu pe care sa o aleg! Remngton Pearl sau Remington Therapy Cheratin Pro(Noul model scos de cei de la Remington)! Vreau raspunsuri cat mai repede va rog frumos:*Dau fundita:p!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am Remington pearl si e perfecta pentru mine, e subtire, are placile mai lungi si un invelis care spun ei ca protejeaza mai bine parul.Nu stiu multe despre Therapy Cheratin Pro dar nu vad ce ar putea face mai mult decat placa mea.Mi-am convins pana si prietenele sa cumpere pearl.

5 răspunsuri:
| Alexandra0005 a răspuns:

Stii eu personal as opta pentru placa de par Remington Therapy Cheratin Pro are si o prietena de-a mea o astfel de placa si mie mi se pare chiar ok acum depinde si de gusturile si parerile tale:*Sper ca te-am ajutat! Bafta Fundita?puppy dog eyes

| georgianastefi1996 a răspuns (pentru Alexandra0005):

Prietenei tale ii intinde parul din prima? si tine pana la urmatoarea spalare?(2/3 zile)raised eyebrows

| georgianastefi1996 a răspuns (pentru Alexandra0005):

Prietenei tale il intinde din prima? Si tine pana la urmatoarea spalare?

| noname009 a răspuns:

Remington therapy cheratin pro, cu siguranta! e un model nou, in plus are 'mai multa grija' de parul tau fata de celelalte modele.

| georgianastefi1996 a răspuns:

Prietenei tale il intinde din prima? Si tine pana la urmatoarea spalare?