| andrada2002andra a întrebat:

Hei.As vrea sa imi cumpar o placa noua, dar nu stiu pe care sa o aleg dintre Remington S1005 si Remington S2004. Care spuneti ca e mai buna? De ce?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Tot S2004
Aparat de intins parul cu protectie superioara: invelis fibra Teflon TWF + ceramica + turmaline
Placi inguste
Fibra Teflon pentru protectie
Ceramica pentru distribuire uniforma a caldurii
Turmaline pentru luciu si efect anti static, pentru par scurt si delicat, control variabil al temperaturii
Indicator gata de utilizare
Incalzire rapida
Gata in 60 secunde
Buton pornit/ oprit
Oprire automata dupa 1 ora
Varf rece, dispozitiv de agatare
Cablu rasucibil 3 m

4 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Eu iti recomand placa de par Remington pearl S9500
De 8 ori mai neted, de 5 ori mai durabil! Se poate cu un singur produs de ingrijire! Este gata de utilizare in doar 10 secunde si are o temperatura ce poate urca pana la 235 de grade, prin tehnologia Heat Boost! Placile sunt mai lungi decat cele obisnuite, iar afisajul digital iti indica tot timpul temperatura, pentru ca siguranta parului tau primeaza!

| andrada2002andra explică (pentru Andreeaa19):

Am spus dintre cele doua de mai sus.Am avut S9500, acum un an dar arde prea tare parul.Imi trebuie cu protectie, ca cele ce sus.

| Andreeaa19 a răspuns (pentru andrada2002andra):

Mie S9500 mi s-a părut cea mai potrivita, însă S2004 ar fi mai buna decât S1005 ca si protectie.

| andrada2002andra explică (pentru Andreeaa19):

Si placa in sine daca nu ar fi vorba doar despre protectie care e din cele doua mai buna?

| Andreeaa19 a răspuns (pentru andrada2002andra):

Tot S2004
Aparat de intins parul cu protectie superioara: invelis fibra Teflon TWF + ceramica + turmaline
Placi inguste
Fibra Teflon pentru protectie
Ceramica pentru distribuire uniforma a caldurii
Turmaline pentru luciu si efect anti static, pentru par scurt si delicat, control variabil al temperaturii
Indicator gata de utilizare
Incalzire rapida
Gata in 60 secunde
Buton pornit/ oprit
Oprire automata dupa 1 ora
Varf rece, dispozitiv de agatare
Cablu rasucibil 3 m