| Changesomething a întrebat:

Hei.

as vrea sa ma vopsesc cu sampon-nuantator.
As folosi roscat(inchis.)pe un par saten inchis.
Credeti ca prinde? Adica..se schimba ceva la culoarea aia? Cat de putin..sa se vada cu reflexii roscate macar.

Si inca ceva, dupa cate spalari va reveni la culoarea naturala?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O colegă avea culoarea şaten închis şi s-a vopsit roşcată.
I-a stat super!
După 7 luni culoarea părului se deschide, iar la aproximativ un an de la vopsire începe să revină la culoarea sa naturală!

| Changesomething explică (pentru anonim_4396):

Dar banuiesc ca s-a vopsit cu vopsea normala, nu cu nuantator...nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Changesomething):

Cu şampon s-a vopsit.

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Da, incearca. Culoarea parului se schimba spre o nuanta roscata si se vede super dragut:X. Asa sunt eu vopsita acumlaughing. Culoarea se ia dupa cateva spalari, dar s-ar putea sa mai ramana putin roscat pe la radacini.big grin