| xgeanina a întrebat:

Heyy! As vrea sa-mi fac 2 suvite cu nuantator roscat iar eu am parul saten inchis spre negru. Dupa cateva spalari ar iesi si ar reveni la culoarea naturala?

Răspuns Câştigător
| EsarfaRozZ a răspuns:

Din cate situ eu, nuantatorul se foloseste [dupa cum i spune si numele] pentru a nuanta putin culoarea parului. O prietena eda mea, are parul de culoare, un blond, putin mai inchis. e culoarea ei naturala. si-a luat nuantator de culoare blond, si nu s`a observat nici o diferenta. Dupa aceea a citit tot ce scria pe spate, si zicea ca trebuie sa flosesti o culoare foarte apropiata de culoarea ta naturala...acesta doar nuanteaza culoarea, o face sa arate mai fresh.

eu o sa imi iau un sampon colorant din ala, si o sa imi fac, pentru ca stiu ca ala se vede 100% happy

3 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Nici nu se va sesiza diferenta dintre roscat si saten inchis spre negru. Nu o sa prinda deloc. Decoloreaza si apoi o sa vezi ca se va vedea roscatul.winking

| TheDevilIsHere a răspuns:

EO te sfatuiesc sa nu te facibig grin nu e bun de nimic. o prietena de`a mea s`a facut de 2 ori la randlaughing si abia eu iesit un roscat... ia`ti spray sau sampon.sau vopseste`tebig grin

| Aleeexand33a a răspuns:

Nuprea... dar incearca un spray de facut suvite... e mai bine dupa o spalare dispare