| Flooryy a întrebat:

Hei... As vrea sa ma vopsesc si nu pot sa ma hotarasc ce culoare mi s-ar potrivi. Am ochi albastri si sprancene negre. Niste sfaturi, va rog?batting eyelashes
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti vopsesti sprancenele mai deschis te poti vopsi blond ( nuanta care iti place ) pentru ca blonda cu sprancene negre nu merge. Daca nu, exista o culoare ca '' de caramel '' care e super, in orice caz la coafor exista multe pliante cu nuante :*.

4 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Daca ai un ten mai deschis iti recomand sa te vopsesti bloda! Iar daca il ai mai inchis iti va sta de minune bruneta!

| Zuzzi a răspuns:

Blond.

| AlinaLV a răspuns:

Bruneta. Iti va sta superb, mai ales daca ai parul mai lungut si drept. FOloseste balsam pentru stralucire si va fi gorgeous!

| aleSsiax a răspuns:

Bruneta sau saten deschis