| anonim_4396 a întrebat:

Hei.As vrea sa stiu si eu ce incaltari pentru iarna se poarta? As putea sa port UGG-uri pe zapada? Se uda?(si cu poza daca aveti)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ghetutele/Cizmulitele cu talpa mai groasa ti s-ar potrivi perfect. Le poti gasi in orice Mall din orasul tau, si variaza pretul de la mic la mare.

Nu te-as sfatui sa porti UGG-uri pe zapada. Uite aici un filmulet care arata cum arata niste UGG-uri cu care a mers putin pe afara, fiind zapada.

http://www.youtube.com/watch?v=NdqcAn5GnEc

Sunt ude, si iti va face rau. Poti sa racesti, sau cine stie ce :D

Sper ca te-am putut ajuta! O zi placuta :*

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt frumoase Ugg-urile, dar doare atunci cand nu iti ajunge zapada la genunchi.Iti recomand ghetele astea:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Florenta16 a răspuns:

Da, se cam uda ce e drept, dar iti poti lua UGG-uri dintr-un fel de "cauciuc", sau pur si simplu cizme lungi cu putin toculet, in special negre.

| Florenta16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sunt ok, dar eu zic sa iti iei mai inchisi la culoare daca are, daca nu, sunt buni si astia.

| anonim_4396 explică (pentru Florenta16):

Multumesc

| Camelisa a răspuns:

Eu port ghetute pe zapada dar si UGG'uri. Daca iti cumperi de calitate nu ai nici o treaba cu zapada.Eu mi-am cumparat anul trecut din Amely si inca sunt foarte bune, nu intra apa in ele si nici scumpe nu au fost in jur de 200 de lei, foarte putin pe cat sunt de bune.Parerea mea.
Daca iti iei ceva de calitate nu ai treaba.

| alexandra2000ale a răspuns:

UGG-urile merg mai mult pe uscat iar eu ti-as recomanda niste ghete din piele pe zapada dar cred ca merg si UGG-urile...

Funda?