| ascultarica a întrebat:

Hei aveti vreo idee ce sami cumpar de scoala haine. fata 13ani funda

Răspuns Câştigător
| SuntFataa a răspuns:

Tot ce iti place. Ai uniforma obligatorie? Daca da e naspa rau de tot laughing si eu am avut. Pai niste blugi cel putin 2 perechi niste pantaloni de trening pentru sport, 2 perechi de tenisi si daca nu ai uniforma niste bluzite dragute, esarfe, si o geanta sau un ghiozdan depinde ce preferi

2 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Eu la şcoală am uniformă, dar nu cred că anul ăsta o să o mai purtăm deoarece este ultimul an.
Îţi trebuie blugi (cam 2-3 perechi), pantaloni de trening, bluze (eu de obicei îmi luam albe, acum depinde), tenişi (ghete, cizme pe timp de iarnă), şi cam atât.
Nu ştiu dacă am omis ceva.
Baftă la şcoală!

| ciribist a răspuns:

Adidasi,tenisi,bluze,pantaloni normali sau de sport.