| ღByByღ a întrebat:

Ce parere aveti despre ``Scoala Altfel``? O idee buna sau nu?:*

Răspuns Câştigător
| Queensway a răspuns:

O daaa love struck este o idee minunata! Nu facem ore o saptamana intreaga! Prima oara cand vin la scoala si sa-mi placa! Deabea astept sa ma imbrac cum vreau eu si sa fac ce vreauhee hee Parca as iesi in oras cu prietenii doar ca merge intr-un loc inchis numit sala de clasa yawn dar ma rog oh go on..tot o sa fie misto day dreaming

6 răspunsuri:
| Name2 a răspuns:

O ideea buna, deoarece facem lucruri pe care nu avem timp sa le facem in restul anului.Este un fel de dirigentie numai ca tine toata saptamana nu doar 1 ora. pit7 sa stii ca se pun absente.Este tot scoala doar ca facem lucruri ``altfel``.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee buna, deoarece eu nu merg toata saptamana, stau acasa. Daca se facea scoala trebuia sa merg, sa nu fac absesnte, dar asa nu ma stresez deloc, o sa dorm cat vrea eu, si nu o sa ma stresez deloc, sa mearga cine vrea, ca eu nu vreau.

| ღByByღ explică (pentru anonim_4396):

Ba da...se spun absente

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღByByღ):

Pai astia din clasa mea, merg la teatru cu alta profa, nu cu dira, in alta zi merg la filarmonica cu o alta profa cu care noi nu facem, dupa merg in parc, dupa ziua scolii, prostiii
Ce absente se pun totusi? daca nici nu ma cunosc profii cu care merg astia din clasa, si tu crezi ca ia catalogu cu ea? rolling on the floor

| ღByByღ explică (pentru anonim_4396):

Se pun absente la scoala...sunt foarte sigura s`a zis asta si la liceu si la scoala, sunt activitati care se fac impreuna cu profii, chiar daca nu sunt in scoala

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღByByღ):

Nare nimic, sa faca fiecare ce vrea, oricum nu merg, nu ma prea intereseaza scoala