| 22anirolF a întrebat:

Hei!
Aveți vreo recomandare de cremă hidratantă pentru față, fără iritanți?
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| zuzyamg a răspuns:

In geberal cele de la Avon.Din punctul meu de vedere sunt destul de bune și la un pret de bun simt.De exempu eu am unten foarte sensibil, dar nu m-am iritat niciodata cu o crema de la ei

| Violleta2022 a răspuns:

Intra la plafar sau farmaciile naturiste si cumpara ceva organic cu miere de albine, aloe vera sau laptisor de matca.
Nu recomand chimicalele vandute de Avon, oriflamesi alte MLM sau cosmeticale obscure, care sunt pline de parabeni si chimicale, la niste preturi mari, doar ca sa se poata platii comisioane vanzatorilor.
Cumpara ceva natural, organic, sanatos, pentru fata ta si pe un pret foarte rezonabil, de la farmaciile naturiste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerave și cremele de la nivea le recomand cu draghappy

| bbnnmm a răspuns:

Eu îmi comand de pe Q Cosmetice: https://qcosmeticecoreene.ro/shop/ - sunt produse de calitate, plus că primești monstre sau măști cadou la produsele comandate. De curând mi-am comandat un gel de curățare și am primit 6 monstre cadou (geluri de curățare, creme, seruri).